BT
Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata

2018-12-20

Sėkminga NVS šalių skyriaus veikla


UAB “Baltic transline” pristato savo klientams pervežimų iš Europos Sąjungos šalių į NVS šalis paslaugas. Galime pasiūlyti analogišką variantą, kuomet Jūsų kroviniai gabenami iš NVS šalių į Europos Sąjungos šalis.

Kuomet kalbame apie krovinių vežimą į NVS šalis, daugeliui tai asocijuojasi  tik su Rusija ar Baltarusija. Mūsų kompanija užsiima krovinių transportavimu ne tik į jau paminėtas šalis, bet ir į Kazachstaną, Uzbekiją, Gruziją, Azerbaidžaną, Tadžikistaną, Afganistaną. Labai laukiame ir tų klientų, kurių krovinius iš bet kurios paminėtos NVS šalies reiktų pervežti į Europą. 

Mūsų skyriui jau 6 metai, augome sparčiai ir užtikrintai.  Turime atsakingai ir greitai dirbančią kompetetingą komandą, todėl galime pasidžiaugti, kad mūsų paslaugomis klientai pasitiki. 

Svarbiausi mūsų darbo akcentai yra nepriekaištinga klientų aptarnavimo kokybė bei geranoriškas požiūris į kiekvieną iš jų. Suvokiame, jog klientų ir užsakovų poreikiai įvairūs, todėl esame lankstūs ir pasiūlome konkrečioje situacijoje geriausią sprendimą. Krovinius pervežame atsakingai, laikydamiesi aukščiausių standartų. Juos kruopščiai paruošiame transportavimui, pasirūpiname apsauga. Norime akcentuoti, jog mūsų vežėjai taip pat pereina rimtą patikrinimą, todėl klientų kroviniai transportuojami pačių atsakingiausių žmonių. 

Džiaugiamės, jog mūsų klientų tarpe yra pasaulyje žinomi prekių ženklai, turime reikalingus sertifikatus ir licencijas vežti įvairių tipų kroviniams. NVS šalių skyrius dalyvauja konkursuose, pateikdami klientams patrauklias kainas bei kompleksines aptarnavimo paslaugas.

Savo klientams galime pasiūlyti Krovinių perkrovimo paslaugas Vilniuje arba Kaune. Siekiame patenkinti klientų lūkesčius, todėl itin greitai reaguojame į klientų pageidavimus bei juos efektyviai įgyvendiname. 

Savo klientų patogumui pasirūpiname kokybiškai atliekamomis dokumentų forminimo paslaugomis. Esame pasirašę sutartis, atsakingai pasirinkę partnerius. Kai kurie klientai dokumentų forminimu rūpinasi patys, tačiau mes galime prisiimti atsakomybę ne tik už Jūsų krovinį, bet ir pasirūpinti administraciniais reikalais. Dirbame su klientais, kurie mielai patiki dokumentų forminimo paslaugas būtent mums, nes patys tam tiesiog neturi laiko resursų. Džiaugiamės klientams siūlydami ne tik krovinių pervežimo, bet ir dokumentų forminimo paslaugas, kuriomis užsakovai būna patenkinti. Mūsų partnerių tarpe yra vežėjai, turintys muitinės vežėjo statusus. Tai palengvina brangių krovinių transportavimą bei sumažina kaštus kertant pasienius iš EU į NVS.

Viena mūsų stiprybių yra ta, jog turime patikimus partnerius ir galime gabenti brangius krovinius, tokius kaip vaistai, medicininė įranga, IT technika. Dedame visas pastangas, kad krovinį pristatytume saugiai ir laiku.

Esame pasiruošę vežti tiek dalinius, tiek pilnus krovinius. Klientams taip pat siūlome negabaritinių krovinių gabenimo paslaugas. Mes prisitaikome prie klientų poreikių, ieškome ir surandame efektyviausius sprendimus. Esame lankstūs, gebantys greitai orientuotis situacijoje ir atsakingai įgyvendinti klientų užsakymus. 


grįžti