BT
Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata

Tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo bendrovė „Baltic transline“ jau 18 metų teikia kompleksines logistikos paslaugas, įkurtos logistikos įmonės sudaro „BTL Group“ įmonių grupę. 2000 metais buvo įkurta įmonė UAB „Artijus“, turėjusi vos kelis vilkikus. Praėjus penkeriems metams, 2005 metais, logistikos įmonės pavadinimas buvo pakeistas į „Baltic transline“, kuris žinomas šiandien. Įmonės transporto parkas pradėtas plėsti 2007 metais ir kas keleri metai buvo toliau didinimas.
 

Logistikos įmonės augimas

Įmonei nuolat augant bei plečiantis, atsirado poreikis įkurti dukterines logistikos įmones, kurių tikslas – specializacija tam tikroje bendrovės kompleksinių paslaugų srityje. Taip būtų galima greičiau reaguoti į rinkos pokyčius, prisitaikyti prie kintančių verslo sąlygų. Taigi, 2011 metais buvo įkurtos dvi dukterinės logistikos įmonės: „Baltic transline transport“ ir „Baltic transline rental“.  2014 metais minėtos logistikos kompanijos buvo sujungtos į „BTL Group“ įmonių grupę. Šios šiuolaikiškos įmonės teikia visas su krovinių gabenimu ir ekspedijavimu susijusias paslaugas.
 

Teikiamos paslaugos

Įvairios paskirties pilnų, dalinių, atitinkamos temperatūros reikalaujančių ir pavojingų (ADR klasės) krovinių gabenimu, pervežimu vietiniais bei tarptautiniais maršrutais užsiima logistikos įmonė „Baltic transline transport“. Pervežimų geografinis tinklas nuolat plečiamas, todėl šios logistikos įmonės specialistai savo klientams gali pasiūlyti maršrutus besidriekiančius nuo Vakarų Europos iki Nepriklausomų valstybių sandraugos (NVS) šalių.
Įmonėje taip pat teikiamos transporto paslaugos, remiantis lanksčiais mokėjimo už paslaugas būdais, parduodami naudoti automobiliai, vilkikai, priekabos, užuolaidinės, šaldytuvinės ir savivartės puspriekabės. Kvalifikuoti, savo srities profesionalai taip pat gali patarti techniniais klausimais, tarpininkauti tarp klientų ir techninių servisų, pakonsultuoti, kokias puspriekabes ar paslaugas pasirinkti bei koks mokėjimo už transporto priemonę būdas konkrečiu atveju yra tinkamiausias.
Logistikos įmonės „Baltic transline rental“ teikia krovininių automobilių priekabų bei užuolaidinių, savivarčių puspriekabių nuomos paslaugas. Nuoma yra ekonomiška alternatyva, padedanti išvengti papildomų rūpesčių. Specialistų komanda pasirūpins puspriekabių priežiūra, techniniais aptarnavimais, kitomis su tuo susijusiomis sąnaudomis. Taip suteikiama galimybė numatyti savo mėnesio išlaidas, palengvinti planavimą bei sutelkti dėmesį į savo pagrindinę veiklą. Svarbu tai, jog ši mūsų įmonė gali pasiūlyti lanksčius nuomos terminus bei tinkamiausius apmokėjimo būdus.