BT
Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata

Daliniai kroviniai – viena iš krovinių rūšių. Lyginant su standartinio dydžio, jie išsiskiria nedideliu svoriu, kuris dažniausiai ribojamas nuo 1 kg iki 30 000 kg, priklausomai nuo individualių įmonės reikalavimų.
„Baltic transline“ dalinių krovinių gabenimo paslaugas teikia nuo 2013 m. Įmonė nuolat siekia kokybiškiausio rezultato, tenkinančio maksimalius užsakovo poreikius. Kiekvienas krovinių pervežimo būdas nuosekliai tobulinamas. Daliniai kroviniai – ne išimtis. „Baltic transline“ seka naujausias tendencijas, atnaujina naudojamas transporto priemones, todėl 2016-iais įmonei suteiktas šiuolaikiškiausiai valdomos įmonės apdovanojimas.
 

Daliniai kroviniai – naujausios transportavimo tendencijos

Per pastaruosius kelerius metus daliniai kroviniai transportuojami vis dažniau. Skaičiai išaugo visoje Europoje, ypač Lietuvoje. Net 45 procentais padidėjęs bendras keliais pervežamų krovinių kiekis (Eurostat 2013-2014 m. duomenimis) įrodo, kad krovinių pervežimas yra sparčiai besivystanti bei didelę paklausą turinti paslauga. Žvelgiant detaliau, daliniai kroviniai itin paklausūs tarp smulkiųjų ir naujai į rinką įžengiančių verslininkų, nes pervežant dalinius krovinius rizika mažesnė. Dvejojant, ar naujas produktas įsitvirtins į tam tikros srities rinką, siūloma pervežti nedidelį kiekį prekių ir taip išbandyti naują produktą. Pardavimų rezultatai parodys, ar verta toliau investuoti į didesnio masto krovinių transportavimą svetur.

Daliniai kroviniai – ekonomiškas pasirinkimas

Įprasta, kad renkantis krovinių pervežimo paslaugas teikiančią įmonę, pirmiausia atsižvelgiama į paslaugos kainą. Daliniai kroviniai leidžia sumažinti kainą užsakovui bei transportavimo išlaidas paslaugos tiekėjui.
Daliniai kroviniai surenkami per terminalą – tai ženkliai sumažina užsakovo išlaidas. Transportuojant dalinius krovinius stengiamasi paskirstyti taip, kad vienu metu būtų galima gabenti kelis skirtingus arba kelis individualius užsakymus. Pervežant daugiau krovinių, gabenimo kaštai sumažėja, nes kuro sąnaudos bei kitos išlaidos išskirstomos pagal dalinių krovinių skaičių. Taip pat daliniai kroviniai mažina sandėliavimo išlaidas, nes užsakovas gali atsivežti reikiamą krovinių kiekį būtent jam tinkamu metu.
Pervežant krovinius kelių transportu sutaupoma ir laiko. „Baltic transline“ užtikrina, kad daliniai kroviniai, vežami į Baltijos valstybes, pagal poreikį būtų pristatomi ir iki durų.
 

Dalinių krovinių gabenimo ypatumai

„Baltic transline“ krovinių pristatymo geografinis žemėlapis platus. Daliniai kroviniai gabenami tiek į Pietų ar Šiaurės Amerikos valstybės, rytinę, centrinę, vakarų Europą, tiek į Azijos ar NVS šalis. Maži daliniai kroviniai kiekvieną savaitę surenkami net iš 12 Europos valstybių – pradedant nuo į pietus nukrypusios Turkijos, baigiant iki vakaruose esančios Prancūzijos ar Belgijos.
„Baltic transline“ neužtenka, kad daliniai kroviniai paprasčiausiai pasiektų tikslą. Įmonei svarbu, kaip bus atlikta užduotis. Daliniai kroviniai gabenami automobiliais, kurių palydovinė ryšio sistema informuoja apie transporto priemonės buvimo laiką ir judėjimo kryptį. Dėmesys taip pat skiriamas ir civilinei vežėjo atsakomybei, kuri yra apdrausta patikimoje įmonėje pagal specialias CMR ir TIR konvencijų sąlygas. Pagal poreikius „Baltic transline“ siūlo ir papildomo draudimo paslaugas. Visi išvardinti faktoriai užtikrina, kad daliniai kroviniai pasieks savo tikslą laiku, kartu išlaikę pradinį kokybės lygį.