BT
Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata

Nuo 2000-ųjų metų „Baltic transline“ yra šiuolaikiškai valdoma tarptautinių krovinių gabenimo, ekspedijavimo įmonė, teikianti įvairias kompleksines logistikos paslaugas. Sausumos bei jūrų keliais Jūsų daliniai ar pilni kroviniai yra gabenami remiantis aukščiausiais kokybės reikalavimais. Mūsų ekspertai pataria pildant ekspedijavimo dokumentus, vykdant muitinės procedūras, padeda patraukliomis kainomis įsigyti keltų bilietus. Esant poreikiui, teikiamos puspriekabių pardavimo, nuomos bei gabenamų medžiagų, daiktų sandėliavimo paslaugos – moderniuose sandėliuose.

Logistikos paslaugos kelių transportu

Baltic Transline savo klientams siūlo įvairios paskirties prekių ar produktų transportavimo paslaugas. Tai abipusiai naudingas sprendimas – krovinių transportavimo paslaugos sausumos transportu. Baltic Transline geografinis pervežimų tinklas išsiplėtęs nuo Vakarų Europos iki NVS šalių. Didžiulis įmonės autoparkas, didelės vairuotojų-ekspeditorių pajėgos garantuoja, jog Jūsų krovinys bus pristatytas laiku, o paslaugos suteiktos operatyviai bei kokybiškai. Klientų patogumui siūlomos integruotos paslaugos: krovinių gabenimas konteineriais arba transporto priemonėmis su liftu Lietuvoje, dalinių krovinių surinkimas/distribucija visoje Europoje.

Dalinių krovinių gabenimas

Nedideli prekių kiekiai dažnai nesudaro pilno krovinio. Todėl mūsų įmonė teikia dalinių krovinių gabenimo paslaugas. Tai ypač aktualu tiems, kurie nori transportuoti nedidelius kiekius prekių, sužinoti rinkos reakciją, neišleidžiant daug pinigų. Smulkūs kroviniai renkami terminaluose Lenkijoje, Italijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Anglijoje, Prancūzijoje, Turkijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje. Tuomet smulkūs kroviniai paskirstomi įmonės terminale, pagal tai, iš kokių šalių jie atkeliavo, bei pristatomi klientams, gyvenantiems Lietuvoje, Latvijoje ar Estijoje, iki durų per 1-2 dienas. Papildomai įmonė siūlo: automobiliuose įrengtą palydovinio ryšio sistemą, kuri suteikia informacijos apie krovinį gabenančio automobilio judėjimo, buvimo vietą, taip pat siūlomas papildomas gabenamų objektų draudimas geromis sąlygomis.

Gabenimas jūriniais konteineriais

„Baltic transline“ klientams siūlomas krovinių gabenimas ne tik sausumos, bet ir jūros keliais. Šias paslaugas sudaro pilnų bei dalinių krovinių gabenimas jūros transportu, taip pat dokumentų, susijusių su objektų gabenimu jūra, pildymo paslaugos. Prekių, daiktų, medžiagų gabenimo jūriniais konteineriais paslaugos pranašumai yra mažesnė kaina, lyginant su kitomis transporto rūšimis, didelė keliamoji jėga, jokių gabaritų apribojimų kroviniams, aukštas saugumo lygis. Be to, logistikos įmonėje teikiamos muitinės tarpininkų, gabenamų objektų draudimo paslaugos.

Keltų bilietai

„Baltic transline“ teikiamos kompleksinės logistikos paslaugos apibrėžiamos ne tik krovinių gabenimo bei ekspedijavimo procedūromis. Šioje logistikos įmonėje taip pat siūloma galimybė įsigyti keltų bilietus. Krovinių gabenimas dažnai neapsiriboja vien sausumos keliais, o kartais tenka persikelti viena ar net keliomis jūromis. Siekdama visapusiškai pasirūpinti savo klientais, mūsų įmonė siūlo įsigyti keltų bilietus į daugiau nei 400 skirtingų krypčių.

Muitinės procedūros

Įmonės profesionalų komanda yra visada pasiruošusi padėti savo klientams visais muitinių procedūrų klausimas bei pasiūlyti optimaliausius sprendimus: parenkamas transportas, turintis visus reikalingus dokumentus, kurie atitinka muitinių reikalavimus, taip pat tiek Lietuvoje, tiek NVS šalyse tvarkomi muitinės dokumentai. Šios teikiamos logistikos paslaugos skirtos palengvinti su krovinių gabenimu ir ekspedijavimu susijusius rūpesčius, užtikrinti sklandų ir operatyvų pristatymą nuo durų iki durų.

Pardavimas / nuoma

Ši logistikos įmonė taip pat teikia naudotų transporto priemonių nuomos bei pardavimo paslaugas. Lankstūs nuomos terminai bei mokėjimo už paslaugas būdai, leis sumažinti Jums tenkančią riziką, nuolatines išlaidas. „Baltic transline“ parduoda užuolaidines, šaldytuvines bei savivartes puspriekabes. Nuomojamos užuolaidinės ir savivartės puspriekabės. Taip pat teikiamos techninės konsultacijos, siūlomas tarpininkavimas tarp klientų ir techninių servisų.

Individualūs projektai

Teikiamos kompleksinės logistikos paslaugos – tai greita reakcija į rinkos pokyčius bei verslo sąlygų pritaikymas. Mūsų komanda kasdien kuria ir vykdo skirtingus projektus, atsižvelgdama į skirtingus klientų poreikius. Individualūs projektai kuruojami kompetetingų savo srities specialistų. Individualių projektų kūrimo ir vykdymo paslaugos atliekamos derinant skirtingas transportavimo rūšis bei logsitikos sprendimus, užbėgant už akių problemoms, kurios galėtų apsunkinti krovinių transportavimo bei ekspedijavimo procedūras.

„Baltic transline“ teikiamos logistikos paslaugos susijusios su visais krovinių gabenimo ir ekspedijavimo procedūros žingsniais. Patikėtikete šias užduotis profesionalams ir Jūsų kroviniai pasieks paskirties vietą laiku!