BT
Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata

Šiuolaikiškai valdoma logistikos bendrovė UAB „Baltic transline“ daugiau nei 20 metų teikia kokybiškas krovinių gabenimo paslaugas. Sausumos bei vandens transportu gabenami įvairios paskirties pilni, daliniai, atitinkamos temperatūros reikalaujantys, pavojingi (ADR klasės) kroviniai. Galimi tokie integruoti transportavimo sprendimai: prekių gabenimas konteineriais, pervežimas transporto priemonėmis su liftu Lietuvoje bei dalinių krovinių surinkimas/distribucija tarp Baltijos ir visos Europos šalių. Tiesa, krovinių gabenimo geografinis tinklas nuolatos plečiamas. Šiuo metu jis driekiasi nuo Vakarų Europos iki NVS šalių (Rusija, Ukraina, Kazachstanas ir kt.).
Dalinių krovinių gabenimas yra itin patogus būdas, jei norima neišleidžiant daug pinigų, pervežti nedidelį kiekį prekių. Smulkūs kroviniai surenkami per terminalą. Tai suteikia galimybę pasiūlyti optimaliausią krovinių gabenimo kainos ir paslaugų kokybės santykį užsakovui. Mažo krovinio gabenimo kaina – nuo 25 €. Kiekvieną savaitę daliniai kroviniai nuo 1 kg yra surenkami, transportuojami į/iš Lenkijos, Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Anglijos, Prancūzijos, Turkijos, Austrijos, Šveicarijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos.
 

Krovinių gabenimas jūriniais konteineriais

Krovinių gabenimas jūrų transportu – tai konteinerių pristatymas iš vieno jūrų uosto į kitą. Šios krovinių gabenimo rūšies privalumai yra mažesnė kaina, palyginti su kitais transportavimo būdais, didelė keliamoji galia, nėra apribojimų krovinių gabaritams bei krovinio saugumo užtikrinimas: apsauga nuo kriminalinių užpuolimų, netyčinių sugadinimų ar nepalankaus oro poveikio. UAB „Baltic transline“ gali pasiūlyti šias krovinių gabenimo jūrų transportu kryptis: Centrinė, Rytų Europa, Pietryčių Azija, Pietvakarių Azija, Pietų Azija, Vakarų, Rytų, Šiaurės, Pietų Afrika, Šiaurės bei Pietų Amerika, Australija.
Jūra gali būti gabenami pilni konteineriai (FCL) arba daliniai kroviniai (LCL). Transportuojant pilnus konteinerius, jie gali būti standartiniai arba paaukštinti 20, 40 pėdų, taip pat šaldomi arba specialieji konteineriai. Skirtingų užsakovų daliniai kroviniai yra komplektuojami viename konteineryje. Visais atvejais užsakovai supažindinami su jūrų transporto dokumentacijos procedūromis, suteikiama pagalba pildant dokumentus, teikiamos muitinės tarpininkų paslaugos. Pažymėtina, jog krovinių gabenimas jūrų transportu yra apdraudžiamas nuo visų rizikų transportavimo metu.
Krovinių gabenimas dažnai sukelia papildomų rūpesčių, dėl kurių kelionės tikslas ne visada pasiekiamas sklandžiai ar greitai. UAB „Baltic transline“ gali suteikti keltų bilietų pardavimo paslaugą itin patraukliomis kainomis. Profesionalų komanda operatyviai reaguoja į klientų užklausas, yra pasiruošę palengvinti krovinių gabenimo procedūras 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.
 

Puspriekabių nuoma ir pardavimas

Jei vis dėlto nusprendėte savo krovinio gabenimu pasirūpinti patys, tačiau turima priekaba ar puspriekabė laikinai remontuojama, sezoninė paklausa viršijo Jūsų lūkesčius, UAB „Baltic transline“ siūlo lanksčius nuomos terminus bei mokėjimo už paslaugas būdus siekiant išsinuomoti priekabą ar puspriekabę. Nuomojamų puspriekabių tipai yra šie: užuolaidinės ir savivartės. Be to, nuomojamos ar parduodamos naudotos transporto priemonės – užuolaidinės, šaldytuvinės, savivartės puspriekabės.
Taigi, bendrovėje dirbantys specialistai gali suteikti ne tik įvairias krovinių gabenimo paslaugas, bet pasirūpinti ir kitais, su šia logistine procedūra susijusiais klausimais. Tai sklandus bei operatyvus krovinių gabenimas tarp įvairių šalių, sausumos, jūrų keliais, kokybiškas, efektyvus bendradarbiavimas su užsakovais.