BT
Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata

Dalinių krovinių pervežimas įmonėje „Baltic transline“ vykdomas daugiau nei dešimtmetį. Jau nuo 2000-ųjų įsitvirtinusi krovinių transportavimo rinkoje, įmonė visada užsibrėžia maksimalius tikslus, kad įgyvendintų net aukščiausius užsakovo poreikius, dėl to įmonės veikla nestovi vietoje, nuolat tobulėja. 2013-iais įmonei buvo suteiktas „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas, pažymintis aukštą mokumo reitingą, kurį turi vos 6% visų šalyje veikiančių įmonių. 2016-iais šiai įmonei pelningai suteiktas šiuolaikiškiausiai valdomos įmonės apdovanojimas: įmonė stebi rinkos tendencijas, nuolat atnaujina krovinių pervežimo technologijas bei transporto priemones.
 

Dalinių krovinių pervežimas – alternatyva, padėsianti sutaupyti

Dalinių krovinių pervežimas pastarąjį penkmetį augo kartu su bendromis krovinių transportavimo tendencijomis. Pozityvūs pokyčiai matyti visoje Europoje, tačiau Lietuva pranoksta daugelį senojo žemyno valstybių. Europos Sąjungos statistikos tarnyba (Eurostat), kasmet pateikianti oficialius suderintus Europos Sąjungos rodiklius, teigia, jog bendras keliais pervežamų prekių kiekis Lietuvoje padidėjo net 45% (2013-2014 m. laikotarpiu). Dalinis transportavimas taip pat įtrauktas į pastaruosius rodiklius – tai rodo, kad nepilnų krovinių pervežimas sausumos keliais yra didelę paklausą turinti paslauga. Kodėl?
 • Nepilnų krovinių gabenimas ypač svarbus naujai į rinką žengiantiems, smulkiesiems verslininkams, kurių Lietuvoje sparčiai daugėja.
 • Tokių krovinių transportavimas kainuoja mažiau nei kitos alternatyvos.
 • Ši paslauga sumažina Jūsų finansinę riziką. Svarstant, ar naujas produktas sėkmingai įsitvirtins į tam tikros srities rinką pravartu pervežti mažesnį kiekį prekių ir taip išbandyti naują produktą.
 • Nenuostabu, jog užsakovui pirmiausia svarbu transportavimo paslaugos įkainiai. Nepilnų krovinių pervežėjai siūlo patrauklią kainą užsakovams. Atsakome, kodėl: 
 • Nepilnų krovinių surinkimas per terminalą ženkliai sumažina užsakovo išlaidas. Transportavimas vykdomas taip, kad vienu metu būtų galima gabenti keletą užsakymų – nesvarbu – individualių ar kelių skirtingų klientų.
 • Daugiau krovinių viename konteineryje. Įsivaizduokite – turite nedidelį krovinį ir norite nugabenti iš taško A į tašką B. Jūsų kolega taip pat turi tokį krovinį, kurį gabens į tą patį tašką B. Natūralu, kad pervežant kartu, kaina bus mažesnė.
 • Mažesnės sandėliavimo išlaidos, nes užsakovas gali atsivežti reikiamą krovinių kiekį būtent jam tinkamu metu. 
 • Sutaupoma ne tik pinigų, bet ir laiko. Jeigu gabenate krovinius Baltijos šalyse, „Baltic transline“ užtikrina, kad produktas gali būti pristatytas iki pat durų.

Transporto paslaugos nuo Baltijos šalių iki tolimiausių žemynų

„Baltic transline“ gabena dalinius siuntinius į Pietų ar Šiaurės Amerikos, Azijos, Europos žemynus. Maži daliniai kroviniai surenkami kiekvieną savaitę net iš 12 Europos valstybių: Lenkijos, Italijos, Ispanijos, Portugalijos ir kt.

Saugus transportavimo būdas

„Baltic transline“ svarbu kaip bus atlikta kiekviena užduotis, todėl dalinių krovinių pervežimo klausimai, specifika yra kruopščiai apgalvota. Kokybišką ir saugų transportavimo paslaugą užtikrina:
 • Palydovinė ryšio sistema;
 • Civilinė vežėjo atsakomybė;
 • Papildomos draudimo paslaugos.
Dalinių krovinių pervežimas su „Baltic transline“ – tai darbas su patyrusiais profesionalais, kurie užtikrins, kad Jūsų krovinys pasiektų tikslą laiku ir be jokių nesklandumų.