BT
Tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo bendrovė „Baltic transline“ jau 16 metų teikia kompleksines logistikos paslaugas, įkurtos logistikos įmonės sudaro „BTL Group“ įmonių grupę. 2000 metais buvo įkurta įmonė UAB „Artijus“, turėjusi vos kelis vilkikus. Praėjus penkeriems metams, 2005 metais, logistikos įmonės pavadinimas buvo pakeistas į „Baltic transline“, kuris žinomas šiandien. Įmonės transporto parkas pradėtas plėsti 2007 metais ir kas keleri metai buvo toliau didinimas.
 

Logistikos įmonės augimas

Įmonei nuolat augant bei plečiantis, atsirado poreikis įkurti dukterines logistikos įmones, kurių tikslas – specializacija tam tikroje bendrovės kompleksinių paslaugų srityje. Taip būtų galima greičiau reaguoti į rinkos pokyčius, prisitaikyti prie kintančių verslo sąlygų. Taigi, 2011 metais buvo įkurtos dvi dukterinės logistikos įmonės: „Baltic transline transport“ ir „Baltic transline rental“. 2014 metais įkurta dar viena dukterinė kompanija „Baltic transline Logistic“. Tais pačiais metais minėtos logistikos kompanijos buvo sujungtos į „BTL Group“ įmonių grupę. Šios šiuolaikiškos įmonės teikia visas su krovinių gabenimu ir ekspedijavimu susijusias paslaugas.
 

Teikiamos paslaugos

Įvairios paskirties pilnų, dalinių, atitinkamos temperatūros reikalaujančių ir pavojingų (ADR klasės) krovinių gabenimu, pervežimu vietiniais bei tarptautiniais maršrutais užsiima logistikos įmonė „Baltic transline transport“. Pervežimų geografinis tinklas nuolat plečiamas, todėl šios logistikos įmonės specialistai savo klientams gali pasiūlyti maršrutus besidriekiančius nuo Vakarų Europos iki Nepriklausomų valstybių sandraugos (NVS) šalių.
Įmonėje taip pat teikiamos transporto paslaugos, remiantis lanksčiais mokėjimo už paslaugas būdais, parduodami naudoti automobiliai, vilkikai, priekabos, užuolaidinės, šaldytuvinės ir savivartės puspriekabės. Kvalifikuoti, savo srities profesionalai taip pat gali patarti techniniais klausimais, tarpininkauti tarp klientų ir techninių servisų, pakonsultuoti, kokias puspriekabes ar paslaugas pasirinkti bei koks mokėjimo už transporto priemonę būdas konkrečiu atveju yra tinkamiausias.
Logistikos įmonės „Baltic transline rental“ teikia krovininių automobilių priekabų bei užuolaidinių, savivarčių puspriekabių nuomos paslaugas. Nuoma yra ekonomiška alternatyva, padedanti išvengti papildomų rūpesčių. Specialistų komanda pasirūpins puspriekabių priežiūra, techniniais aptarnavimais, kitomis su tuo susijusiomis sąnaudomis. Taip suteikiama galimybė numatyti savo mėnesio išlaidas, palengvinti planavimą bei sutelkti dėmesį į savo pagrindinę veiklą. Svarbu tai, jog ši mūsų įmonė gali pasiūlyti lanksčius nuomos terminus bei tinkamiausius apmokėjimo būdus.
„Baltic transline Logistic“ veiklos sritis yra logistikos paslaugos bei sandėliavimas, saugojimas. Siekdami prisitaikyti prie įvairių klientų poreikių, užtikrinti kokybišką su sandėliavimu susijusių paslaugų tiekimą, šios logistikos įmonės vadovai modernizuoja savo sandėlius. Juose įrengtos hidraulinės rampos, vaizdo stebėjimo sistema, praėjimo kontrolės sistema, fizinė sandėlio apsauga, taip pat lygios, nedulkios grindys, sprinklerinė gesinimo sistema bei moderni stelažų sistema. Tiesa, norint suteikti daugiau paslaugų klientams, siekiama didinti sandėliavimo plotus, taip pat išplėsti jų paskirtį. Įmonė teikia muitinės arba akcizinių sandėlių paslaugas, prekių markiravimo, atrinkimo, rūšiavimo, likučių kontrolės, surinkimo, mechaninės ir rankinės krovos paslaugas, taip pat IT sistemų integravimo vykdant mainus, trečiosios šalies logistikos paslaugos (3 PL) galimybę. Logistikos įmonės sandėliuose vykdomos ne tik įprastos procedūros – prekių saugojimas ar atrinkimas, bet taip pat atliekamas operatyvus prekių paskirstymas į mažesnius sunkvežimius, formuojamos gaminių partijos.