BT
2017-02-01

Jūs žinote kur. Mes žinome kaip.

Neturite galimybių patys iš vienos vietos į kitą nugabenti transporto priemonės ar svarbaus krovinio? Negaiškite laiko – mūsų profesionali UAB „Baltic transline“ komanda Jūsų paslaugoms! Kokybiškos, greitos, patikimos pervežimo paslaugos pagal kiekvieno poreikius. Galime pasigirti ilgamete patirtimi, aukštais veiklos standartais, leidžiančiais teikti itin kokybiškas paslaugas savo klientams.

Skaityti toliau

2016-11-18

Turistų į Lietuvą srautai didėja, tačiau tai paveikia eksportą ir importą

Artėjant šventiniam laikotarpiui, padidėja ne tik mandarinų, žuvies ir kalėdinių dovanų importas, bet ir turistų į Lietuvą srautai. Remiantis Lietuvos turizmo departamento duomenimis, 2015 metais, turistų iš užsienio srautas į mūsų šalį padidėjo 2,3 proc., lyginant su 2014 metais. Svarbiausių Lietuvos atvykstamojo turizmo rinkų 10-uke didžiausiu turistų augimu 2015 m. pasižymėjo Ukraina ir Norvegija. Pastarosios šalies gyventojų Lietuvą aplankė net 27 proc. daugiau nei 2014 m.

Skaityti toliau

2016-08-11

Nauji sandėliai suteikė postūmį „Baltic transline“

Logistikos ir transporto įmonių grupė „Baltic transline“ sparčiai plečia veiklą – šią vasarą Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje ji įsikūrė moderniuose A klasės sandėliuose, iš kurių po Baltijos šalių rinką skirstys iš Vakarų Europos ar kitų šalių atvykusius krovinius. Klientus ji aptarnauja pasitelkusi modernias IT technologijas – sandėlio valdymo sistemą, kuri leidžia krovinio savininkui nuotoliniu būdu apskaityti ir valdyti savo prekes.

Skaityti toliau