BT
Vienas iš procesų, kuriuos vykdydamos savo veiklą turi atlikti dauguma įmonių – sandėliavimas.
Galimi keli sandėliavimo problemos sprendimo būdai. Tai sandėlio įsigijimas, jo nuoma arba sandėliavimo paslaugos. Nors kiekvienas iš šių variantų pasižymi tam tikrais ypatumais, vis dėlto įmonėms naudingiausiu laikomas trečiasis variantas.

Privalumai

Pasirinkdami profesionalias „Baltic transline Logistic“ sandėliavimo paslaugas, pirmiausia, sumažinsite darbų organizavimo bei eksploatacines išlaidas. Dar vienas dalykas, kurį sutaupysite – tai laikas. Patikėję sandėliavimo procesus profesionalams, galėsite daugiau laiko skirti kitiems procesams, susijusiems su įmonės vykdoma veikla. Tai taip pat naudinga tuo, jog reikės mažiau žmogiškųjų išteklių, todėl pasieksite optimalaus darbų pasiskirstymo įmonėje.

Mūsų sandėliai

Savo klientams „Baltic transline Logistic“ gali pasiūlyti modernius A tipo klasės, sausus, šildomus logistikos sandėlius, esančius Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ). Mūsų sandėliai aprūpinti naujausiomis technologijomis. Juose įrengtos hidraulinės rampos, lygios, nedulkios grindys bei moderni stelažų sistema. Ypatingas dėmesys skiriamas sandėliuose esančių objektų saugumui: sandėliai aprūpinti vaizdo stebėjimo sistema, taip pat fizine apsauga, praėjimo kontrolės sistema. Gaisro atveju naudojama sprinklerinė gesinimo sistema. Logistikos įmonė „Baltic transline Logistic“ nesustoja augti ir siekia savo klientams pasiūlyti dar daugiau sandėliavimo paslaugų. Norima didinti sandėliavimo plotus, taip išplečiant ir jų paskirtį.

 

Įmonės teikiamos sandėliavimo paslaugos:

  • Muitinės sandėlio paslaugos. Tai importo, eksporto, tranzito procedūrų sutvarkymas pagal nustatytus formalumus, daiktų padėjimas laikinam saugojimui, TIR Carnet atidarymas bei dokumentų įforminimas per laisvuosius sandėlius.
  • Akciziniai sandėliai. Šiuose sandėliuose teikiamos prekių, atvežtų iš gamintojo ar tiekėjo sandėlio, priėmimo, jų kokybės atitikimo standartams tikrinimo priėmimo metu, taip pat banderolių, informacinių lipdukų, ženklų klijavimo ant akcizinių prekių paslaugos. Bet to, akcizais apmokestintos prekės gali būti komplektuojamos pagal užsakymus, pakuojamos, vėliau – gabenamos nurodytais maršrutais.  
  • IT sistemų integravimas. Moderniems sandėliams reikalingos modernios sandėliavimo paslaugos. Jos užtikrina efektyvesnį logistikos procesų valdymą, sklandesnį sandėliavimo procesų atlikimą. „Baltic transline Logisitic“ naudoja „WarehouseExpert“ sandėlio valdymo sistemą, kuri suteikia galimybę krovinio savininkui nuotoliniu būdu apskaityti bei valdyti savo prekes, formuoti norimas siuntas. Šiuolaikinių IT sprendimų pagalba taip pat vykdomi duomenų mainai, suteikiama galimybė labai tiksliai planuoti, kada atvyks krovinys.
  • Prekių markiravimas, atrinkimas, rūšiavimas. Markiravimu vadinamas įstatymais reglamentuotas prekės ženklinimas, kuriuo siekiama užtikrinti, kad vartotojui būtų suteikta visa reikiama informacija apie produkto turinį ir sudėtį. Tai būtina sąlyga tinkamam prekės gabenimui, dokumentų ruošimui bei distribucijai. Pagal kliento reiklavimus, gali būti tiekiamos ir kitos spausdintos informacijos klijavimo, krovinių žymėjimo paslaugos.
  • Prekių likučių valdymas ir kontrolė. „Baltic transline Logistic“ teikiamos sandėliavimo paslaugos yra grindžiamos IT technologijų integracija. Tai suteikia galimybę klientui nuotoliniu būdu apskaityti ir valdyti sandėlyje esančius gaminių, medžiagų likučius. Sandėlio valdymo sistema užtikrina likučių tikslumą iki 99,5%. 
  • Mechaninė ir rankinė prekių krova. Krovos darbų mechanizavimas ir automatizavimas – svarbus veiksnys siekiant sandėliavimo paslaugų efektyvumo. Renkantis tinkamiausią krovos darbų į/iš sandėlio atlikimo būdą, atsižvelgiama į krovinių savybes.  
  • Prekių surinkimas, taikant FIFO, FEFO metodus. FIFO metodas reiškia, jog tas, kas pirmiau patenka į eilę, pirmiau iš jos išeina. Vadinasi, jog anksčiau į sandėlį atvežtos prekės iš sandėlio išvežamos pirmiau nei kitos tos pačios rūšies prekės.  Svarbiausias FEFO metodo principas yra dėmesys prekėms, kurių galiojimo laikas yra arčiau tam tikros nustatytos datos. Taigi, trumpesnio galiojimo laiko produktai, šiuo atveju, iš sandėlio išvežami pirmiausiai. 
  • 3PL. Tai trečiosios šalies logistikos paslaugos: krovinių perkrovimas arba perpakavimas, prekių ženklinimas, sandėliavimo paslaugos, išsiuntimas dalimis iš mūsų sandėlių, distribucija bei srautų valdymas. 
Ilgametę patirtį sukaupę „Baltic transline Logistic“ specialistai gali visiškai prisitaikyti prie kliento poreikių bei pasiūlyti profesionalias sandėliavimo paslaugas, efektyviausius sandėliavimo sprendimus. Teikiamos ne tik įprastos prekių sandėliavimo ar saugojimo paslaugos, klientų logistikos grandinė yra pilnai aptarnaujama, užtikrinamas krovinių pristatymas „nuo durų iki durų“.